دانو - دنیای آموزش نوین - برنامه‌ریزی هوشمند
دانلود مستقیم
دانو - دنیای آموزش نوین
ما برنامه‌ریزی هوشمند تحصیلی هستیم

دانو - دنیای آموزش نوین

بیش از اینکه دانو، یک نرم افزار هوشمند برنامه‌ریزی تحصیلی باشد. دانو، یک سامانه مدیریت زمان زندگی است که به شما کمک می‌کند تا منظم حرکت کنید و به یاد داشته باشید تمام نظام هستی روی نظم پایه ریزی شده‌است.

تصویر

مفهوم دانو، دانو یک سامانه آموزشی است که با هوش مصنوعی براساس منابع آموزشی خود شما به شما برنامه‌ریزی هوشمند می‌دهد.

با دانو، تمام نیازهای برنامه‌ریزی و مشاوره‌ای شما پاسخ داده می‌شود.

ویژگی و مزایا دانو

ما بهترین تجربه برنامه‌ریزی هوشمند مدرن را ارائه می دهیم که قابلیت های مطالعه، مرور و تست زنی را ترکیب می کند.

هماهنگ با کتاب درسی، کمک آموزشی و تست
همسان سازی با کلاس مدرسه، کنکور، آنلاین و فیلم‌های آموزشی
منطبق با آزمون‌های آزمایشی و کنکور سراسری
بهینه سازی مالی برای جلوگیری از خرید بیش از حد منابع آموزشی

چرا دانو می تواند برنامه ریزی شما را فوق العاده کنند؟

عجیب ترین و مهم ترین فرآیند در جهان آفرینش نظم آشکار این کائنات است، و از همه مهم تر این است اگر زندگی تمام بزرگان جهان را مطالعه کنید، خواهید دید این افراد بشدت منظم ترین انسان های جهان هستند و اولین قدم برای داشتن زندگی منظم داشتن برنامه ریزی بشدت منظم و قابل اجراست، دانو بهترین نظم آموزشی را به تو خواهد داد تا تجربه متفاوت موفق بودن را حس کنی و صددرصد تغییر شگفت انگیز خود را در کوتاه ترین زمان مشاهده کنید.

دانو چگونه یک برنامه‌ریزی هوشمند شخصی را ارائه می دهد؟

دانو، با بکارگیری هوشمندترین تکنولوژی های روز دنیا یک هوش مصنوعی ساخته است که برنامه ریزی هزاران رتبه برتر را تحلیل کرده است و پارامترهای شخصی شما از کلاس های مدرسه، کتاب‌های درسی، کمک آموزشی، تست،زمان بندی های شما، کلاس کنکور،آنلاین، فیلم آموزشی، آزمون آزمایشی، هدف از آزمون سراسری، ویژگی‌های شخصیتی، مطالعاتی و….  شما به صورت هوشمند تحلیل می کند و به شما برنامه ای منظم متناسب با هدف شما ارائه می دهد.

دانو چطور یک برنامه برای شما ایجاد می‌کند؟

دانو با بکارگیری هوش مصنوعی پیشرفته ابتدا برای شما یک برنامه موقت براساس هدف شما می سازد سپس با ورود به بخش پروفایل و شخصی سازی کردن کلاس های مدرسه، آنلاین، کنکور، آزمون های آزمایشی، فیلم های آموزشی برنامه شما را کاملا شخصی خودتان می سازد، برنامه دانو به مانند برنامه های پیشفرض که یک هفته یا چند هفته ای به شما برنامه می دهند نیست برنامه دانو برنامه امروز شما را با استفاده از فعالیت قبلی شما خواهد ساخت، و بصورت پیشفرض بشما نمی گوید تا هفته آینده چه بخوانید دقیقا به شما می گوید با توجه به آنچه که انجام داده اید در این پله چه باید انجام دهید این تفاوت هوش مصنوعی با برنامه های دیگر است.

مشکل برنامه‌ریزی معمولی چیست؟

این نوع برنامه‌ریزی به صورت برنامه ریزی های آماده و از قبل طراحی شده هستند که به عموم دانش‌آموزان داده می‌شود. دانو برای هر فرد متناسب با شرایط خودش برنامه ارائه می‌دهد.

چرا برنامه‌ریزی های معمولی نتیجه بخش نیستند؟

دقت کنید که برنامه‌ریزی های معمولی از شبیه سازی یک برنامه‌ریزی یک رتبه برتر الهام گرفته شده است و این برنامه فقط عامل موفقیت همان فرد است و دیگر افراد تاثیر ندارد.

نرم‌افزار برنامه ریزی هوشمند دانو

نرم افزار برنامه‌ریزی هوشمند دانو، با تحلیل بیش از 1,200,000 (یک میلیون و دویصت هزار) پارامتر مختلف به شما برنامه ریزی مختص شما خواهد داد.
دانو، با بکارگیری هوشمندترین تکنولوژی های روز دنیا یک هوش مصنوعی ساخته است که برنامه ریزی هزاران رتبه برتر را تحلیل کرده است و پارامترهای شخصی شما از کلاس های مدرسه، کتاب‌های درسی،فصول کتاب، درس های کتاب، مباحث کتاب، کمک آموزشی، تست، بودجه بندی های سال های اخیر، زمان بندی های شما، کلاس کنکور،آنلاین، فیلم آموزشی، آزمون آزمایشی، هدف از آزمون سراسری، ویژگی‌های شخصیتی، مطالعاتی، شرایط مالی، شرایط خانوادگی، تحلیل رفتار و.... شما به صورت هوشمند تحلیل می کند و به شما برنامه ای منظم متناسب با هدف شما ارائه می دهد.
تمام نظام هستی از واژه نظم ساخته شده است پس برای موفقیت، نظم اولین لازمه است.

تصویر

پیشرو راه حل مدیریت برای ساده سازی برنامه‌ریزی

حالا وقتشه تا سامانه برنامه‌ریزی و مشاوره هوشمند دانو رو گوشیت نصب کنی و زندگی آموزشی تو به بهترین شکل بسازی

قیمت گذاری حرفه‌ای و انعطاف پذیر

آیا شما به دنبال رسیدن به هدف‌های موفقیت تحصیلی هستید
ما برنامه ای داریم که بهترین نیازهای شما را برآورده می کند.

انتشاراتی که محتواهای آنها در دانو استفاده شده است.