درباره ما، دانو، دنیای آموزش نوین

شرکت اوج موفقیت دانو، با تجربه کافی در زمینه آموزش کنکور و دبیرستان در سال 1397 اقدام به تولید نرم افزار هوشمند آموزشی با برند دانو دنیای آموزش نوین نموده است. کادر مجرب دانو شامل، تیم حرفه ای برنامه ریزی تحصیلی،تیم برنامه نویسی نرم افزاری، تیم تخصصی مشاورین تحصیلی، انگیزشی و زندگی، تیم تخصصی پشتیبانی فنی و آموزشی می باشد. و در صدد است که هر روز قدم کوچکی برای اعتلای سطح آموزش ایران عزیزمان انجام دهند.
هدف اصلی دانو ایجاد نظمی نوین در آموزش و یادگیری است. نظم عامل اصلی پیشرفت و توسعه فردی و اجتماعی است.
همکاران ما در سراسر روند، شما را از تحصیل به هدفتون هدایت می کنند و در حین و پس از انجام مسیرتان کامل، شما را حمایت می کنیم

خدمات ما

موفقیت شما با ما

مشاوره

برنامه‌ریزی

آموزش

تمامی امتیازات مادی و معنوی گروه آموزشی دانو- دنیای آموزش نوین متعلق به موسسه غیرتجاری اوج موفقیت دانو می باشد.

افتخار دانو اين است كه با ارائه برنامه‌ریزی و مشاوره هوشمند، کمک می‌کند از مسیر دبیرستان و کنکور با اشتياق گذر كنیم.

دانو اولین و بهترین مرکز مشاوره و برنامه‌ریزی هوشمند تحصیلی ایران و جهان است، ما می‌دانیم که مهم‌ترین مشکل همه دانش‌آموزان بعد از انتخاب هدف، برنامه‌ریزی تحصیلی آنها است و شما دانش آموزها بارها در طول سال با مشکل‌های اساسی در برنامه‌ریزی روبرو می‌شوید. کاری که مرکز مشاوره و برنامه‌ریزی هوشمند دانو (که شامل مشاورین تراز اول کشور، قدرتمند‌ترین تیم برنامه‌ریزی هوشمند تحصیلی و زندگی، یک تیم مجرب پشتیبانی نرم‌افزاری و کارگروه رتبه‌های برترآزمون سراسری در رشته‌های مختلف تحصیلی می‌باشد.) برای شما انجام می‌هد براساس موارد کلاس درس، مدرسه، کتاب‌های درسی، شرایط معدل، کتاب‌های کمک آموزشی، فیلم‌های آموزشی، کلاس کنکور، کلاس آنلاین، کتاب تست، آزمون آزمایشی و آزمون سراسری به شما برنامه‌ریزی کاملا شخصی و هوشمند همراه با هوش مصنوعی و مشاوره ارائه می‌دهد. در واقع دانو یک هوش مصنوعی است که تمام وظایف، تست‌ها و مرور‌ها برای شما مشخص می کند کاری که توسط هیچ انسانی برای شما امکان پذیر نیست. دانو یک مفهوم نوین است که موفقیت شما را بهینه‌تر و آسان‌تر می کند.

دانو دنیای آموزش نوین